PL   I   EN

Zaproszenie do klubu na 1 dzień.

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Poczekaj na kontakt od naszego Konsultanta w celu umówienia wizyty w klubie.

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga i do zobaczenia w kubie.

 Zespół Holmes Place

HOLMES PLACE
Kluby fitness w standardzie premium

Holmes Place to międzynarodowa sieć klubów fitness i wellness, założona blisko 40 lat temu w Londynie. Obecnie ma ponad 86 klubów w Europie, w tym 3 kluby w Polsce:

Premium Hotel
Hilton

ul. Grzybowska 63, Warszawa

Holmes Place Premium
OVO
ul. Podwale 83, Wrocław

Holmes Place Fitness
Skorosze
Gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, Warszawa

NAJLEPSZE ZAJĘCIA GRUPOWE FITNESS

Przygotowaliśmy doskonały pakiet zajęć grupowych opracowanych przez znaną na całym świecie markę Les Mills – od treningu ze sztangą Bodypump aż po trening ciała i umysłu Bodybalance-uzupełnionych o autorskie zajęcia Holmes Place, jak Made in Brazil, X-Celerate, Pilates czy Joga.

NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT TRENINGOWY

Naszym Klubowiczom zapewniamy zawsze najlepszy i różnorodny sprzęt. Gwarantujemy, że każda minuta Twojego treningu będzie wykorzystana efektywnie. Dysponujemy największą strefą maszyn cardio, bogato wyposażoną strefą treningu funkcjonalnego oraz treningu siłowego.

KOMPLEKSOWO WYPOSAŻONA STREFA WELLNESS

Znajdź spojój i relaks w naszej strefie wellness. Zanurz się w basenie albo w gorącym jacuzzi. Pozwól, aby nasi Mistrzowie Sauny wprowadzili Twoje ciało i umysł w stan błogiego odpoczynku podczas niesamowitych rytuałów saunowych.

TRENING PERSONALNY

Nasz zespół to świetni trenerzy, a jednocześnie Twoi partnerzy w ćwiczeniach. Zapewnią Ci wsparcie, którego oczekujesz. Trenując z jednym z naszych trenerów osobistych skoncentrujesz się tylko na swoich indywidualnych potrzebach, a cele treningowe osiągniesz efektywnie, w Twoim własnym tempie.

Zaproszenie jest ważne wyłącznie dla osób, które nie były Gościem żadnego klubu Holmes Place w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Zaproszenie jest ważne przez 3 tygodnie od daty wysłania formularza i nie podlega wymianie na gotówkę i inne usługi. Aby skorzystać z zaproszenia należy mieć ukończone 18 lat.