Informacja dla Pracowników Holmes Place Skorosze

Drodzy Pracownicy,

Na skutek rozporządzenia z dnia 16.10.2020 działalność klubu Holmes Place w C.H. Skorosze nadal jest zawieszona i na ten moment nie jest znana data ponownego otwarcia klubu.

Jako Pracownicy Holmes Place Skorosze możecie korzystać z klubów Holmes Place Premium w hotelu Marriott oraz w hotelu Hilton w celu wykonania własnego treningu na dotychczasowych zasadach.

Jak zapewne wiecie, obostrzenia wynikające z rozporządzenia mają na celu ograniczenie liczby osób przebywających w klubie, dlatego kluby Premium nie są w stanie obsłużyć Klubowiczów Holmes Place Skorosze utrzymując jednocześnie swoje limity osób wynikające z restrykcji.

W dniu dzisiejszym, wszyscy Klubowicze Holmes Place Skorosze, otrzymali od nas informację dotyczącą zawieszenia działalności klubu, opłat członkowskich oraz dostępnych treningów online. Poniżej kilka najważniejszych informacji, które zostały wysłane do Klubowiczów:

R

Wszystkie karnety zostaną automatycznie zamrożone na okres zamknięcia klubu.

R

Po ponownym otwarciu dokonamy przywrócenia pierwotnego statusu karnetów i wznowimy pobieranie opłat zgodnie z harmonogramem.

R

Klubowicze, którzy nie dokonali jeszcze opłaty za członkostwo będą mieli naliczoną płatność proporcjonalnie do dnia zamknięcia, tj. do 16.10.2020r.

R

Klubowiczom, którzy mają opłacone członkostwo zgodnie z harmonogramem, damy bezpłatny dostęp do aplikacji GYMSTEER, dzięki której będą mogli wziąć udział w zajęciach online prowadzonych przez Instruktorów Holmes Place.

R

Wszyscy Klubowicze otrzymają bezpłatny dostęp na jeden miesiąc do platformy LES MILLS On Demand, gdzie znajdą ponad 1000 treningów.

Cały czas monitorujemy wszystkie komunikaty i będziemy Was informować na bieżąco.

Dużo zdrowia dla Was i Waszych bliskich!