POZNAJ NASZYCH NOWYCH EKSPERTÓW

Szanowni Państwo,

 Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół ekspertów Holmes Place znacznie się powiększył w ostatnim czasie. Dlatego zachęcamy Państwa do poznania naszych nowych Trenerów Personalnych i umówienia się na bezpłatną konsultację trenerską.

UMÓW SIĘ

Zaoszczędzisz czas i zyskasz widoczne rezultaty. Wypełnij poniższy formularz, odbierz 1-dniowe zaproszenie wraz z konsultacją trenerską. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty w klubie wraz z konsultacją trenerską.

WSKAZÓWKI

Dzięki wskazówkom naszego eksperta, poznasz sposób, w jaki możesz wprowadzić nowe nawyki do swojego życia, zmniejszysz ryzyko kontuzji i urazów.

MOTYWACJA

Regularne sesje z Trenerem Personalnym będą motywować Cię do treningu oraz do weryfikowania wyników, a w konsekwencji do modyfikowania planu treningowego.

Wypełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty w klubie wraz z konsultacją trenerską.

Kluby Holmes Place to miejsce idealne dla każdego, kto szuka różnorodnych form aktywności i wypoczynku. W ofercie znajdują się wszystkie usługi, udogodnienia i atrakcje, jakie powinien zawierać klub sportowy dla wymagających klientów, pasjonatów aktywnego stylu życia.

PREMIUM HOTEL HILTON

ul. Grzybowska 63, Warszawa

COMMERCIAL COMPLEX OVO

ul. Podwale 83, Wrocław

FITNESS C.H. SKOROSZE

Gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, Warszawa