Drogi Klubowiczu,

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Ci nadziei, zdrowia, odpoczynku i dystansu do tego, co wokół.
Niech nadchodzący rok 2021 będzie dla Ciebie łaskawy i rozświetlony szczęściem oraz uśmiechem.

Wszystkiego co najpiękniejsze życzy zespół Holmes Place

Spraw radość bliskim Ci osobom i podaruj im 3-dniowe zaproszenie na trening oraz relaks w wybranym klubie Holmes Place.

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z osobami, które chcesz obdarować i zaprosi je do klubu. Zaproszenia mogą być wykorzystane do 15.01.2021.

Wybierz klub, do którego chcesz zaprosić Gościa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Holmes Place Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 63. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji umowy. Okres przetwarzania danych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Spółkę. Po upływie tego okresu dane będą przetwarzane jedynie w czasie i w zakresie wynikającym z przepisów prawa. Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych będzie następowało do czasu wniesienia sprzeciwu;

Szukasz pomysłu na prezent?

Sprawdź, co możesz kupić w specjalnych cenach w recepcji klubu.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa i higieny, które obowiązują Klubowiczów oraz Gości korzystających z klubów Holmes Place.