ZAPROSZENIE

na
7-dniowe członkostwo z konsultacją trenerską

Szanowni Państwo,

Cieszymy się, że jako sieć klubów premium Holmes Place dołączyliśmy do portfolio spółek w Grupie Medicover.

Aby pokazać Państwu kim jesteśmy i jak działamy, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę skierowaną wyłącznie do lekarzy pracujących i współpracujących z Medicover.

Zapraszamy na 7 dni bezpłatnego członkostwa wraz z konsultacją trenerską do wybranego klubu Holmes Place w Warszawie lub we Wrocławiu.

Aby odebrać zaproszenie prosimy o wypełnienie formularza. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu umówienia pierwszej wizyty w klubie.

Administratorem Twoich danych będzie Medicover Fitness Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 63. Twoje Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przede wszystkim w celu umówienia Ciebie na pierwszą wizytę w klubie. Będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów związanych z nawiązaniem relacji biznesowych w związku z prowadzoną działalnością. Przysługują Ci m.in. prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tu: klauzula informacyjna.

Kluby Holmes Place to miejsce idealne dla każdego, kto szuka różnorodnych form aktywności i wypoczynku. W ofercie znajdują się wszystkie usługi, udogodnienia i atrakcje, jakie powinien zawierać klub sportowy dla wymagających klientów, pasjonatów aktywnego stylu życia.

PREMIUM HOTEL HILTON

ul. Grzybowska 63, Warszawa

COMMERCIAL COMPLEX OVO

ul. Podwale 83, Wrocław

FITNESS C.H. SKOROSZE

Gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, Warszawa