PL   I   EN

Ważna informacja dla Klubowiczów Holmes Place Marriott

Drogi Klubowiczu,

Kontaktujemy się z Tobą w nawiązaniu do wiadomości wysłanej w dn. 26.04.2021, która dotyczyła zakończenia naszej działalności w lokalizacji w hotelu Marriott.

Poniżej przedstawiamy warunki, na jakich możesz kontynuować swoją umowę w Holmes Place Premium w hotelu Hilton, który znajduje się w bliskiej odległości hotelu Marriott i jest klubem o wyższym standardzie.

1

Jeśli posiadasz umowę zawartą na okres 12 miesięcy (z datą rozpoczęcia od 01.05.2020) to możesz kontynuować swoją umowę na niezmienionych warunkach w klubie Holmes Place Hilton do zakończenia okresu 12 miesięcy, a następnie zaproponujemy Ci ofertę specjalną.

2

Jeśli posiadasz umowę zawartą na okres 3, 6 lub 12 miesięcy UPFRONT to możesz kontynuować swoją umowę w klubie Holmes Place Hilton do jej zakończenia na niezmienionych warunkach (za okres zamknięcia klubu zostanie wydłużona proporcjonalnie), a po jej zakończeniu zaproponujemy Ci ofertę specjalną.

3

Jeśli posiadasz umowę Flexi (na czas nieokreślony, minimum 3 m-ce) to pierwszy miesiąc po otwarciu pozostanie na niezmienionych warunkach, a następnie będziesz mógł kontynuować swoją umowę w Holmes Place Hilton przez następne 6 miesięcy za jedyne 20 PLN więcej w stosunku do obecnej raty za członkostwo.

4

Jeżeli posiadasz umowę, która przedłużyła się na czas nieokreślony (po 12 miesiącach jej trwania) to możesz kontynuować swoją umowę w Holmes Place Hilton na niezmienionych warunkach przez 3 miesiące, a następnie przez kolejne 3 miesiące za jedyne 20 PLN więcej w stosunku do obecnej raty za członkostwo.

Osoby, które mają niewykorzystane pakiety lekcji pływania będą mogły zrealizować je na basenie w Holmes Place Hilton.

Swoje członkostwo możesz również kontynuować w klubie Holmes Place Fitness Skorosze, który zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Skorosze, a warunki dalszej umowy zaproponujemy Ci indywidualnie.

Wypełnij poniższy formularz i wybierz klub, w którym chcesz kontynuować swoje członkostwo. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów najpóźniej do 25.05.2021.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: marriott@holmesplace.pl

OSOBY, KTÓRE MAJĄ NIEWYKORZYSTANE PAKIETY W HOLMES PLACE SPA, BĘDĄ MOGŁY JE ZREALIZOWAĆ W SPA FOR YOU W HOTELU HILTON. INFORMACJI W TEJ SPRAWIE UDZIELI PAŃSTWU MARIOLA KADEJ MARIOLA.KADEJ@HOLMESPLACE.PL

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA W HOLMES PLACE HILTON LUB HOLMES PLACE SKOROSZE.

ZESPÓŁ HOLMES PLACE