WROCŁAW

Ten, kto szuka miejsca, gwarantującego różnorodne formy aktywności i wypoczynku, powinien udać się do Holmes Place. To międzynarodowa sieć klubów fitness & wellness z ponad 40-letnią tradycją.

Naszą misją jest inspirowanie ludzi do zdrowego i aktywnego trybu życia. W ofercie znajdują się wszelkie usługi, udogodnienia i atrakcje, jakie powinien zawierać klub sportowy skierowany do wymagających klientów, rozumianych jako pasjonatów aktywnego trybu życia.

Luksusowy klub fitness i wellness zlokalizowany w sercu Wrocławia,Luksusowy klub fitness i wellness zlokalizowany w sercu Wrocławia,w futurystycznym kompleksie OVO. Całkowita powierzchnia klubu wynosi1400 m.kw. i obejmuje:

  •  strefę cardio
  • strefę wolnych ciężarów
  • strefę do treningu funkcjonalnego
  • studio do zajęć grupowych
  • basen o długości 17 metrów
  • strefę relaksu, saunę, łaźnię parową i jacuzzi

Nasz zespół to najlepsi trenerzy, a jednocześnie Twoi partnerzy w dążeniu do wymarzonych rezultatów. Przygotowani są zgodnie z wysokimi standardami akademii treningu Holmes Place, zapewnią Ci wsparcie jakiego oczekujesz. Cele treningowe osiągniesz efektywnie, w Twoim własnym tempie i z zachowaniem bezpieczeństwa, a przy tym czerpiąc radość z ćwiczeń.

Swoją rutynę treningową możesz uzupe}nić o relaks i odpoczynek w jednym z eleganckich DAY SPA bez wychodzenia z klubu. W Holmes Place OVO możesz skorzystać KANDARA SPA. W SPA menu znajdziesz między innymi zabiegi na twarz, relaksacyjne masaże, zabiegi na ciało, a także stylizację oczu, paznokci i depilację.

Kluby Holmes Place to miejsce idealne dla każdego, kto szuka różnorodnych form aktywności i wypoczynku. W ofercie znajdują się wszystkie usługi, udogodnienia i atrakcje, jakie powinien zawierać klub sportowy dla wymagających klientów, pasjonatów aktywnego stylu życia.

PREMIUM HOTEL HILTON

ul. Grzybowska 63, Warszawa

COMMERCIAL COMPLEX OVO

ul. Podwale 83, Wrocław

FITNESS C.H. SKOROSZE

Gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, Warszawa