PL   I   EN

Informacja dla Klubowiczów

Drogi Klubowiczu,

W wyniku rozporządzenia z dnia 16.10.2020 zostaliśmy zmuszeni do zawieszenia działalności klubu Holmes Place w centrum handlowym Skorosze. Data ponownego otwarcia klubu nie jest zależna od nas, stąd nie możemy jej w tym momencie podać.

Poniżej znajdą Państwo kilka istotnych informacji dotyczących opłat członkowskich oraz treningów online.

Jeśli Klubowicz, dokonał już opłaty za miesiąc październik, to jego członkostwo zostanie wydłużone o liczbę opłaconych dni w październiku (od 16.10. do 31.10.).

Natomiast Klubowicze, którzy nie dokonali jeszcze opłaty za członkostwo będą mieli naliczoną płatność proporcjonalnie do dnia zamknięcia, tj. do 16.10.2020r. za październik.

Wszystkim osobom, które mają opłacone członkostwo zgodnie z harmonogramem, chcielibyśmy dać możliwość trenowania z naszymi Instruktorami online. Tym razem bezpłatny dostęp do treningów będą mieli wyłącznie nasi Klubowicze dzięki aplikacji:

W tym celu prosimy o wypełnienie formularza, a szczegóły prześlemy na podany przez adres e-mail.

Dodatkowo, osoby z aktywnym członkostwem otrzymają również bezpłatny dostęp do platformy LES MILLS On Demand, gdzie znajduje się ponad 1000 treningów stworzonych przez markę Les Mills i prezentowanych przez ich Master Trenerów. Więcej na temat LES MILLS On Demand dowiesz się TUTAJ.

O rozwoju sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco profilu Facebook Holmes Place Poland oraz poprzez wiadomości SMS.

Życzymy dużo zdrowia! Do szybkiego zobaczenia.