PL   I   EN

Drogi Klubowiczu,

Informujemy, że klub Holmes Place OVO Wrocław funkcjonuje na dotychczasowych zasadach, czyli tych wynikających z rozporządzenia z dnia 16.10.2020.

Nasze kluby Premium położone są na terenie hoteli i mamy obowiązek, na podstawie przepisów prawa jak również zawartych umów, kontynuować ich działalność. W związku z tym kluby są otwarte w normalnych godzinach, w zakresie dozwolonym obowiązującymi przepisami prawa.

Wszystkim osobom, które mają opłacone swoje członkostwo zgodnie z harmonogramem, chcielibyśmy dać możliwość trenowania z naszymi Instruktorami nie tylko w klubie, ale również online. Tym razem bezpłatny dostęp do treningów będą mieli wyłącznie nasi Klubowicze dzięki aplikacji:

W tym celu prosimy Państwa o wypełnienie formularza, a szczegóły prześlemy na podany adres e-mail.

Dodatkowo, osoby z aktywnym członkostwem otrzymają bezpłatny dostęp do platformy LES MILLS On Demand, gdzie znajduje się ponad 1000 treningów stworzonych przez markę Les Mills i prezentowanych przez ich Master Trenerów. Więcej na temat LES MILLS On Demand znajduje się TUTAJ 

Jednocześnie informujemy, że od dnia 26.10.2020 (poniedziałek) będzie obowiązywał zmieniony grafik zajęć grupowych fitness. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Osoby, które chcą korzystać z klubów zachęcamy do udziału w 6 WEEK HOLMES PLACE CHALLENGE, czyli naszym cyklicznym i cieszącym się dużym zainteresowaniem wyzwaniem dla Klubowiczów. Dla zwycięzcy zawodów mamy nagrodę – aktywny fotel biurowy HÅG Capisco.

O rozwoju sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco profilu Facebook Holmes Place Poland oraz poprzez wiadomości SMS.

Życzymy dużo zdrowia! Do szybkiego zobaczenia.

Zespół Holmes Place