Drodzy Pracownicy,

Informujemy, że kluby Holmes Place Premium Hilton, Marriott oraz OVO Wrocław funkcjonują na dotychczasowych zasadach, czyli tych wynikających z rozporządzenia z dnia 16.10.2020.

Nasze kluby Premium położone są na terenie hoteli i mamy obowiązek, na podstawie przepisów prawa jak również zawartych umów, kontynuować ich działalność. W związku z tym kluby są otwarte w normalnych godzinach, w zakresie dozwolonym obowiązującymi przepisami prawa.

W związku z nasilonymi kontrolami policji w klubach fitness i siłowniach, przypominamy Wam o bezwzględnym nakazie przestrzegania wszystkich zasad reżimu sanitarnego podczas przebywania na terenie klubu.

W dniu dzisiejszym wszyscy Klubowicze klubów Premium otrzymali od nas informację dotyczącą możliwości wzięcia udziału w treningach grupowych nie tylko w klubach, ale również online.

Klubowiczom, którzy mają opłacone członkostwo zgodnie z harmonogramem, damy bezpłatny dostęp do aplikacji GYMSTEER, dzięki której będą mogli wziąć udział w zajęciach online prowadzonych przez Instruktorów Holmes Place.

 

Wszyscy Klubowicze otrzymają bezpłatny dostęp na jeden miesiąc do platformy LES MILLS On Demand, gdzie znajdą ponad 1000 treningów.

Dla osób, które nie przygotowują się do zawodów, a chcą korzystać z klubów, organizujemy cykliczne wyzwanie 6 week Holmes Place Challenge.

Cały czas monitorujemy wszystkie komunikaty i będziemy Was informować na bieżąco.

Dużo zdrowia dla Was i Waszych bliskich!