KOMUNIKAT WEWNĘTRZNY DO PRACOWNIKÓW HOLMES PLACE

Medicover nowym właścicielem klubów Holmes Place w Polsce

Drodzy Pracownicy,

chcemy podzielić się z Wami ważną informacją. Z początkiem marca kluby Holmes Place w Polsce będą miały nowego właściciela – firmę Medicover Polska.

Obecnie w obliczu pandemii koronawirusa, utrzymanie biznesu, jak i kontynuacja dalszego rozwoju jest możliwa wyłącznie ze wsparciem mocnego inwestora, który podziela nasze ambicje i wartości, a także rozumie specyfikę naszego działania, jak i rynek fitness w Polsce. Takim partnerem jest niewątpliwie Medicover – firma mająca silną pozycję na rynku usług medycznych, promująca zdrowy tryb życia i od kilku lat konsekwentnie rozwijająca się w obszarze sportu i rekreacji. Z końcem ubiegłego roku Medicover stał się właścicielem sieci klubów Fitness World oraz właścicielem operatora pakietów sportowych dla pracowników OK System (dziś: Medicover Sport).

„Bardzo się cieszę, że firma Medicover jest nowym właścicielem klubów Holmes Place Poland, a tym samym rozszerza swoją działalność w sektorze fitness. W Holmes Place od wielu lat wierzymy, że aktywność fizyczna jest najlepszym sposobem dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. Cieszy nas również, że dostawcy usług medycznych w coraz większym stopniu kierują się w stronę profilaktyk i promocji zdrowego stylu życia. Firma Medicover dysponuje wysokiej jakości ofertą usług medycznych, zasobami finansowymi i znajomością polskiego rynku, więc jest to zapowiedź bardzo dobrej i ekscytującej współpracy.

Szczerze dziękuję całemu zespołowi Holmes Place w Polsce za lojalność, oddanie wizji i wartościom Holmes Place”.

Jonathan Fisher – CEO Holmes Place Brands

Naszą misją od zawsze było inspirowanie ludzi do zdrowego i aktywnego  stylu życia, a 15-letnia obecność w Polsce pozwoliła nam zbudować niepodważalną renomę klubów premium. Wierzymy, że połączenie marki Holmes Place i marki Medicover nie tylko pomoże nam przetrwać trudny czas dla całej branży fitness, ale również otworzy przed nami wiele możliwości rozwoju w przyszłości.

Na tym etapie chcemy Was także zapewnić, że inwestor  chce kontynuować rozwój Holmes Place w Polsce i wspólnie wypracowywać przyszłą ofertę,  jak również zależy mu na współpracy z obecnymi pracownikami. Na ten moment nasze usługi nadal będą dostępne dla posiadaczy abonamentu klubowego Holmes Place.

Zdajemy sobie sprawę, że ta dynamiczna zmiana może wzbudzić wiele wątpliwości, stąd wraz z przedstawicielami Medicover chcemy zorganizować dla Was webinar, który będzie okazją do poznania się i omówienia wszelkich istotnych kwestii oraz zadania pytań.

Poniżej szczegóły naszego spotkania.

 

11 marca 2021 (czwartek) godzina 14:30

spotkanie na platformie Teams

  1. Dołącz do spotkania 5 minut wcześniej przez aplikację lub przeglądarkę internetową
  2. Pamiętaj, aby wpisać swoje imię i nazwisko w polu NAZWA

Do zobaczenia i usłyszenia niebawem!