PL   I   EN

Drogi Klubowiczu,

Informujemy, że z początkiem marca kluby Holmes Place w Polsce będą miały nowego właściciela – firmę Medicover Polska.

Medicover Polska to firma mająca silną pozycję na rynku usług medycznych, promująca zdrowy tryb życia i od kilku lat konsekwentnie rozwijająca się w obszarze sportu i rekreacji. Z końcem ubiegłego roku Medicover stał się właścicielem sieci klubów Fitness World w Polsce oraz właścicielem operatora pakietów sportowych dla pracowników OK System (dziś: Medicover Sport).

„Bardzo się cieszę, że firma Medicover jest nowym właścicielem klubów Holmes Place Poland, a tym samym rozszerza swoją działalność w sektorze fitness. W Holmes Place od wielu lat wierzymy, że aktywność fizyczna jest najlepszym sposobem dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. Cieszy nas również, że dostawcy usług medycznych w coraz większym stopniu kierują się w stronę profilaktyk i promocji zdrowego stylu życia. Firma Medicover dysponuje wysokiej jakości ofertą usług medycznych, zasobami finansowymi i znajomością polskiego rynku, więc jest to zapowiedź bardzo dobrej i ekscytującej współpracy.

Szczerze dziękuję całemu zespołowi Holmes Place w Polsce za lojalność, oddanie wizji i wartościom Holmes Place”.

Jonathan Fisher – CEO Holmes Place Brands

Medicover chce kontynuować rozwój Holmes Place w dotychczasowym standardzie premium i w zgodzie z realizowanym dotychczas modelem biznesowym pod marką Holmes Place. Na tym etapie chcemy także zapewnić, że inwestor planuje utrzymać unikalny charakter Holmes Place, a usługi nadal będą dostępne dla posiadaczy członkostw Holmes Place.

Zachęcamy do kontynuacji aktywnego stylu życia i budowania zdrowych nawyków z Holmes Place.

Do zobaczenia w klubach.
Zespół Holmes Place

Medicover Polska – 26 lat doświadczenia w zakresie opieki zdrowotnej

Medicover w Polsce od 26 lat zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, stomatologię oraz  kompleksową opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Medicover Polska obecny jest we wszystkich regionach Polski. Od 2009 roku posiada również własny wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Wilanowie. Więcej informacji na stronie www.medicover.pl.

Medicover Polska jest częścią Medicover – wiodącej międzynarodowej spółki świadczącej usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej od 1995 r. Medicover posiada centra medyczne, szpitale, specjalistyczne placówki opiekuńcze i laboratoria. Firma najszerszą działalność realizuje w Polsce i w Niemczech. Więcej informacji na stronie www.medicover.com.

Q&A

  1. Od kiedy moje członkostwo w Holmes Place będzie ponownie aktywne?

Stale monitorujemy sytuację związaną z pandemią Covid-19 i na bieżąco aktualizujemy wytyczne obowiązujące w Polsce. O dacie ponownego otwarcia poinformujemy, gdy Rząd opublikuje Rozporządzenie pozwalające na wznowienie działalności klubów fitness. Wtedy również zostanie aktywowane Twoje członkostwo.

  1. Kto będzie właścicielem moich danych osobowych?

W dalszym ciągu HOLMES PLACE POLAND jest właścicielem Twoich danych osobowych.

  1. Czy kadra pracownicza (trenerzy, instruktorzy, recepcja) zostaje ta sama?

Tak, chcemy kontynuować współpracę ze wszystkimi Pracownikami, którzy pracowali dla nas przed zamknięciem klubów spowodowanym pandemią.

  1. Czy Holmes Place będzie częścią Medicover Sport?

Chcemy utrzymać wysoki poziom i unikalny charakter marki. Obecnie planujemy utrzymać dotychczasowy model biznesowy sieci, dlatego usługi Holmes Place będą dostępne dla posiadaczy członkostw Holmes Place.