KLUBY FITNESS W STANDARDZIE PREMIUM

Zarejestruj swoją wizytę w klubie

Holmes Place to międzynarodowa sieć klubów fitness i wellness, założona blisko 40 lat temu w Londynie. Obecnie ma ponad 86 klubów w Europie, w tym 4 kluby w Polsce:

PREMIUM HOTEL
HILTON

ul. Grzybowska 63, Warszawa

PREMIUM HOTEL MARRIOTT

Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa

COMMERCIAL COMPLEX OVO

ul. Podwale 83, Wrocław

FITNESS C.H. SKOROSZE

Gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, Warszawa

Najlepsze zajęcia grupowe fitness

Przygotowaliśmy doskonały pakiet zajęć grupowych opracowanych przez znaną na całym świecie markę Les Mills – od treningu ze sztangą Bodypump aż po trening ciała i umysłu Bodybalance-uzupełnionych o autorskie zajęcia Holmes Place, jak Made in Brazil, X-Celerate, Pilates czy Joga.

NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT TRENINGOWY

Naszym Klubowiczom zapewniamy zawsze najlepszy i różnorodny sprzęt. Gwarantujemy, że każda minuta Twojego treningu będzie wykorzystana efektywnie. Dysponujemy największą strefą maszyn cardio, bogato wyposażoną strefą treningu funkcjonalnego oraz treningu siłowego.

KOMPLEKSOWO WYPOSAŻONA STREFA WELLNESS

Znajdź spokój i relaks w naszej strefie wellness. Zanurz się w basenie albo w gorącym jacuzzi. Pozwól, aby nasi Mistrzowie Sauny wprowadzili Twoje ciało i umysł w stan błogiego odpoczynku podczas niesamowitych rytuałów saunowych.

TRENING PERSONALNY

Nasz zespół to świetni trenerzy, a jednocześnie Twoi partnerzy w ćwiczeniach. Zapewnią Ci wsparcie, którego oczekujesz. Trenując z jednym z naszych trenerów osobistych skoncentrujesz się tylko na swoich indywidualnych potrzebach, a cele treningowe osiągniesz efektywnie, w Twoim własnym tempie.

Klauzula informacyjna – w przypadku pozyskiwania danych osobowych od osoby, której dane dotyczą.

Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwanego dalej „RODO” informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Holmes Place Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 63; 2) Inspektorem ochrony danych osobowych w Spółce jest Pani Marta Marciniak, adres e-mail: iodo@holmesplace.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust.1 lit. a RODO); 4) Pani/Pana dane będą udostępniane wyłącznie zaufanym odbiorcom takim jak: (dostawcy usług IT, hostingu poczty) oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa; a) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania przez Panią/Pana zgody. Okres przetwarzania danych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Spółkę; b) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do uzyskania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu, a także prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do przenoszenia tych danych; c) Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO; d) Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przekazania informacji marketingowych dotyczących Klubu; e) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.