ZAPROSZENIE NA 7 DNI WRAZ Z TRENINGIEM PERSONALNYM LUB LEKCJĄ PŁYWANIA

Jest nam bardzo miło, że możemy od niedawna pracować razem dla Medicover.

Chcielibyśmy zaprosić ciebie na 7 dni członkostwa wraz z treningiem personalnym w wybranym klubie holmes place.

Aby odebrać zaproszenie wypełnij formularz.

PREMIUM HOTEL
HILTON

ul. Grzybowska 63, Warszawa

PREMIUM HOTEL MARRIOTT

Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa

COMMERCIAL COMPLEX OVO

ul. Podwale 83, Wrocław

FITNESS C.H. SKOROSZE

Gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, Warszawa

Najlepsze zajęcia grupowe fitness

Przygotowaliśmy doskonały pakiet zajęć grupowych opracowanych przez znaną na całym świecie markę Les Mills – od treningu ze sztangą Bodypump aż po trening ciała i umysłu Bodybalance-uzupełnionych o autorskie zajęcia Holmes Place, jak Made in Brazil, X-Celerate, Pilates czy Joga.

NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT TRENINGOWY

Naszym Klubowiczom zapewniamy zawsze najlepszy i różnorodny sprzęt. Gwarantujemy, że każda minuta Twojego treningu będzie wykorzystana efektywnie. Dysponujemy największą strefą maszyn cardio, bogato wyposażoną strefą treningu funkcjonalnego oraz treningu siłowego.

KOMPLEKSOWO WYPOSAŻONA STREFA WELLNESS

Znajdź spokój i relaks w naszej strefie wellness. Zanurz się w basenie albo w gorącym jacuzzi. Pozwól, aby nasi Mistrzowie Sauny wprowadzili Twoje ciało i umysł w stan błogiego odpoczynku podczas niesamowitych rytuałów saunowych.

TRENING PERSONALNY

Nasz zespół to świetni trenerzy, a jednocześnie Twoi partnerzy w ćwiczeniach. Zapewnią Ci wsparcie, którego oczekujesz. Trenując z jednym z naszych trenerów osobistych skoncentrujesz się tylko na swoich indywidualnych potrzebach, a cele treningowe osiągniesz efektywnie, w Twoim własnym tempie.