Wolni od stresu

Zachęcamy do podjęcia wszelkich kroków i działań, mających na celu redukcję poziomu stresu,
bo to pozwoli nam żyć lepiej niż dobrze, a przede wszystkim zdrowo.

Nasz świat zmienił się nagle…

…zdajemy sobie sprawę, że nasze życie po ustąpieniu pandemii nie będzie już takie samo. Już dziś mówi się, że skutkiem pandemii koronawirusa będzie kolejna pandemia: wzrost zapadalności na zaburzenia psychiczne i jednym z czynników odpowiedzialnych za to będzie przewlekły stres wywołany koniecznością pozostania w izolacji oraz niepewności.

“Nie pozwól, żeby problem zmuszał Cię do działania. Idź za marzeniami.”

RALPH WALDO EMERSON

Masaż

Jako technika relaksacji i uśmierzania bólu doskonale działa na nasze ciało i umysł. Automasaż, czyli samodzielny masaż różnych części ciała, pomaga zwalczyć stres i wpływa pozytywnie na samopoczucie.

Medytacja

W tym stanie spokoju uczysz się odrywać od ciągłego strumienia myśli, zmniejszając siłę emocji, i ostatecznie “przekraczając” ją poprzez stanie się ich obserwatorem.

Pobierz bezpłatny e-book:

Zachęcamy do podjęcia wszelkich kroków i działań, mających na celu redukcję poziomu stresu, bo to pozwoli nam żyć lepiej niż dobrze, a przede wszystkim zdrowo.

Kashaya -leczniczy ziołowy napój ajurwedyjski

Kashaya to bardzo odżywczy i kojący napój, który przynosi spokój. Ma działanie zdrowotne i wspiera równowagę organizmu. Kashaya może być spożywana przez wszystkich i o każdej porze roku.
Więcej przeczytasz w e-Booku