Odkryj MOC snu

Sen jest podstawową biologiczną potrzebą organizmu, bez której człowiek nie może prawidłowo funkcjonować. Aby czuć się dobrze, trzeba wystarczająco dobrze sypiać. Dowiedz się jak zadbać o zdrowy sen.

Nie tylko zamykasz oczy…

Sen polega na czymś więcej, niż tylko na zamykaniu oczu. Regenerujący sen może faktycznie wzmocnić twój układ odpornościowy i pomóc ci schudnąć.
Dowiedz się, w czym pomaga ci sen, co się dzieje, gdy śpisz wystarczająco długo i co może powiedzieć o tobie pozycja snu.

1. JAKĄ MOC MA ZDROWY SEN?
2. CZY JOGA POMOŻE CI LEPIEJ SPAĆ?
3. CO POZYCJE SNU MÓWIĄ O TWOJEJ OSOBOWOŚCI?

Sen a waga ciała

Podczas snu twoje ciało równoważy hormon zwany leptyną, który kontroluje twój apetyt. Kiedy nie śpisz wystarczająco dużo, masz ochotę na żywność, która zawiera dużo węglowodanów i tłuszczów.

Przygotuj ciało

Cicha praktyka jogi jest skoncentrowana na głębokim oddychaniu. Uspokoi twój umysł i uwolni fizyczne napięcie, pomagając ci odpocząć i wprowadzić się w głęboki sen.

Pobierz bezpłatny e-book:

Zachęcamy do podjęcia wszelkich kroków i działań, mających na celu redukcję poziomu stresu, bo to pozwoli nam żyć lepiej niż dobrze, a przede wszystkim zdrowo.

W jakiej pozycji śpisz?

Nasz ulubiony kolor. Muzykę, którą kochasz. Karierę, którą wybieramy. Wierzcie lub nie, nieznaczne subtelności w naszym stylu spania mogą powiedzieć tyle samo o nas, co o tych świadomych wyborach.