Szanowni Państwo,

Dziękujemy za przychylenie się do naszej prośby i wybór sposobu rekompensaty, który zaproponowaliśmy. Państwa pozytywna decyzja jest gestem, o którym nigdy nie zapomnimy. Dzięki Wam Holmes Place przetrwa te trudne czasy, a wkrótce ponownie otworzymy dla Państwa jego drzwi, będziemy wspierać i inspirować do aktywności i jeszcze zdrowszego stylu życia.

Czas zamknięcia klubów wykorzystujemy, żeby przygotować je na Państwa ponowne przyjęcie. Priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego stawiamy na profesjonalną dezynfekcję. Zapewniamy, że Holmes Place dostosuje się do wszystkich, najbardziej restrykcyjnych wytycznych związanych z zapewnieniem Państwu komfortu ćwiczeń po otwarciu.

Niezmiennie angażujemy się w udoskonalanie naszej grupy na Facebook’u HOME PLACE POLAND, która mamy nadzieje daje Państwu inspiracje do ćwiczeń w domu. Stale tworzymy nowe treści i materiały na podstawie Państwa sugestii.

Do Państwa dyspozycji jest również
PT Help Desk.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 15:00 na SKYPE czekają na Was nasi Master Trenerzy: Robert Pucuła, Hubert Olborski, Filip Szymonik i Gabriel Domański, którzy odpowiedzą na pytania i wyjaśnią wątpliwości dotyczące treningu, a także przygotują plan treningowy.

Po więcej informacji na temat PT HELP DESK zapraszamy TUTAJ

Jeszcze raz dziękujemy za słowa wsparcia, które od Państwa otrzymujemy. Życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję do zobaczenia już wkrótce.

Zespół Holmes Place