PL   I   EN

Drogi Klubowiczu,
Decyzją właściciela sieci Holmes Place, kluby Holmes Place w Warszawie i we Wrocławiu pozostaną zamknięte do 14 lutego 2021 zgodnie z wydanym rozporządzeniem.

Jednocześnie informujemy Państwa, że od dnia 01.02.2021 opłaty z tytułu członkostw nie będą pobierane.

Pracujemy nad tym, aby umożliwić Państwu powrót do treningów, ale znalezienie rozwiązania, które pozwoli nam na wznowienie działalności, nie pociągając przy tym za sobą konsekwencji prawnych, to ogromne wyzwanie, które wymaga dopracowania szczegółów, aby nie narażać firmy na przykre konsekwencje.

 

Prosimy o cierpliwość i zapraszamy do wspólnych aktywności na świeżym powietrzu oraz na treningi grupowe online. Informacje na temat znajdują się na naszej stronie, na Facebook’u  oraz poniżej na tej stronie.

Zapraszamy wszystkich naszych Klubowiczów i Gości na wspólne morsowanie pod okiem naszego Trenera Personalnego Oskara Krawczyka.

  • Pierwsze spotkanie: 6 lutego 2021 o 9:00.

  • Kolejne spotkania: w każdą sobotę.

  • Miejsce spotkania: Jezioro Pawłowickie, przy miejscu na ognisko

Zapraszamy na treningi ogólnorozwojowe w plenerze, które poprowadzi Trener Personalny Oskar Krawczyk.

  • Kiedy: wtorek o 8:00 oraz czwartek 19:00

  • Miejsce spotkania: patio kompleksu OVO (ul. Podwale 83, Wrocław)

  • Udział w treningach dla Klubowiczów Holmes Place OVO za FREE.

  • W razie pytań zachęcamy do kontaktu: wroclaw@holmesplace.pl

Przypominamy, że nasi Klubowicze mają możliwość trenowania online z naszymi Instruktorami w aplikacji GYMSTEER. Ofertę treningów będziemy wkrótce rozszerzać.

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do treningów w aplikacji, prosimy o wypełnienie formularza.

Zapraszamy do skorzystania z platformy Les Mills On Demand, gdzie znajdziesz ponad 1000 treningów stworzonych przez markę Les Mills, w tym znane i lubiane przez naszych Klubowiczów programy BODYPUMP, BODYCOMBAT i BODYBALANCE, ale również wiele innych.

Nasi Klubowicze otrzymuję BEZPŁATNY dostęp do platformy na 30 dni oraz rabat 33% na miesięczny abonament po okresie bezpłatnym.

Z niecierpliwością czekamy na ponowne otwarcie klubów z nadzieją, że zobaczymy się wkrótce.

 Wasz zespół Holmes Place