Wieczór Holmes Place
w CulinaryOn

Zapraszamy Ciebie wraz z osobą towarzyszącą na ten wyjątkowy wieczór, który odbędzie się 2 kwietnia 2020 o godzinie 18 w CulinaryOn, Pl. Trzech Krzyży 10/14 (wejście od ul. Książęcej).
Impreza ma charakter zamknięty, dlatego potrzebujemy potwierdzenia Twojego przybycia oraz Imienia i nazwiska Twojej osoby towarzyszącej. Prosimy zatem o wypełnienie formularza do dnia 22 marca 2020.
Powiedzieć o CulinaryOn, że to studio kulinarne, to zdecydowanie za mało. To unikatowa przestrzeń w samym centrum Warszawy, przy Placu Trzech Krzyży 10/14, zaprojektowana w stylistyce charakterystycznej dla całego konceptu. Specjalizuje się w imprezach teambuildingowych łączących doskonałą zabawę z kreatywną atmosferą.

Co się będzie działo?
Absolutnie wszystko…

Startujemy…

Przywita nas wyspecjalizowana ekipa, która od wejścia sprawi, że poczujecie się jak w domu, a jednak jakoś tak lepiej. Następnie przejdziemy do rejestracji, której będzie towarzyszło Prosecco i przekąski wychodzące z kuchni CulinaryOn. Networking w bardzo przyjemnej formie.

Działamy…

Czy gotowanie może być zabawą? W CulinaryOn musi. Przygotujemy wspólnie najdłuższy makaron w Warszawie, a może nawet w Polsce. A na deser – Lava Cake z płynnym środkiem – to trudne? Barmani zadbają o to, żeby wydawało się super łatwe.

Na zakończenie – loteria z nagrodami! – czyli ten wieczór, jeszcze się nie skończył.

Wypełnij formularz, aby potwierdzić swój udział.

Nie znaleziono żadnych pól.